تورهای کویر گردی

تورهای کویر گردی شامل انواع تورهای طبیعت گردی مرتبط با کویر است که تور کویر مصر، تور کویر مرنجاب، تور کویر ابوزید آباد و … را در برمی گیرد. تورهای کویر گردی شامل تورهای دو روزه و چند روزه است که نیمه دوم سال و در فصول پاییز و زمستان برگزار می گردد و علاقه مندان خاص خود را دارد. شما می توانید بهترین تورهای کویر گردی از تهران را با قیمت ارزان و خدمات ویژه از طریق ما رزرو نمایید.

تور کویر ابوزید آباد پاییز ۹۹
تور کویر ابوزید آباد پاییز ۹۹

تور کویر ابوزید آباد ویژه پاییز ۹۹ در تاریخ ۳ مهر به مدت ۱ روز و نیم (یک شب اقامت) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان آرژانتین) انجام می شود.

این تور که دومین تور پاییزی کویر ابوزیدآباد محسوب می گردد، بصورت گروهی و شاد با وسیله نقلیه توریستی برگزار می گردد.

با خرید این تور می توانید در یکی از بهترین کویرهای ایران، یک کویر گردی بینظیر را تجربه نمایید!

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر
تور کویر مصر پاییز ۹۹
تور کویر مصر پاییز ۹۹

تور کویر مصر ویژه نوروز ۹۹ به مدت ۲ روز و نیم (یک شب اقامت) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان فاطمی) انجام می شود.
این تور با وسیله نقلیه اتوبوس توریستی و با فضایی گروهی و مفرح برگزار می گردد. خدمات این تور شامل دو صبحانه، دو ناهار و یک شام می باشد. گشت های این تور شامل گشت روستا و نخلستان گرمه، آب انبار خور، رمل های شنی، سافاری، شب نشینی و چای آتشی، بازدید از از دریاچه نمک است.

با خرید تور کویر مصر گروه طبیعت گردی لارک می توانید در بهترین تور کویری ایران، یک کویر گردی بینظیر را تجربه نمایید!

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر
تور کویر ابوزید آباد نوروز ۹۹
تور کویر ابوزید آباد نوروز ۹۹

تور کویر ابوزید آباد ویژه نوروز ۹۹ در تاریخ ۳ فروردین ۹۹ به مدت ۲ روز (یک شب اقامت) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان آرژانتین) انجام می شود.
این تور که اولین تور بهاری کویر ابوزیدآباد نوروز۹۹ محسوب می گردد، بصورت گروهی و شاد با وسیله نقلیه توریستی برگزار می گردد. با خرید این تور می توانید در یکی از بهترین کویرهای ایران، یک کویر گردی بینظیر را تجربه نمایید!

اشتراک گذاری

اطلاعات بیشتر
از من بپرس
از من بپرس!