تور جنگل راش سوادکوه | قیمت تور جنگل راش 98

توضیحات اولیه تور

تور یکروزه جنگل راش سوادکوه جمعه هر هفته با حال و هوایی شاد و مفرح برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان فاطمی) انجام می شود. با خرید این تور می توانید از طبیعت بکر و شگفت انگیز جنگل های راش لذت ببرید!

تماس بگیرید
تور جنگل راش سوادکوه | قیمت تور جنگل راش 98
این سفر در یک نگاه
اقامت
ندارد
تعداد وعده غذایی
2 وعده
محل حرکت
تهران(میدان فاطمی)
زمان حرکت
جمعه هر هفته
وسیله نقلیه
میدل باس توریستی
مدت کل تور
1 روزه
لوازم سفر
کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، کوله پشتی، عینک، کلاه، داروهای شخصی، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)
توضیحات
ساعت حرکت رفت، 5 صبح است. در این تور از همراه نمودن کودکان زیر 7 سال معذوریم.
اطلاعات تور

صبح ساعت 5 از تهران (میدان فاطمی) حرکت می کنیم. صبحانه را در رستوران امین بصورت بوفه صرف می نمایید و از آنجا به سمت پل سفید حرکت می کنیم. در مسیر نیز از سه خط طلا و پل ورسک بازدید می کنیم. از پل سفید سوار مینی بوس می شویم و به سمت جنگل می رویم. حدود یک ساعت در جنگل های بینظیر راش پیاده روی می کنید و سپس کنار درختان تنومند انجیلش قدری استراحت می کنید و ناهار را میل می کنید. بعد از ناهار یک گشت تا دشت بالای جنگل و کلبه روستایی انجام می دهیم و سپس به سمت تهران حرکت می کنیم. در آنجا چای ذغالی و سیب زمینی آتیشی و …. هم داریم که طعمی خاطره انگیز خواهند داشت. پذیرایی بین راهی نیز در اتوبوس انجام می گیرد.

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه): 88395143 – 021

شماره همراه (پشتیبانی): 09368513555

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها

من وحید نفوذی هستم. از سال 1386 تا حالا در زمینه لیدری تورهای مختلف طبیعت گردی و ایرانگردی فعالیت می کنم. خیلی دوست دارم مردم ما اول ایران رو درست بگردند و بعدش به جاهای مختلف جهان سفر کنند. همیشه شعارم این بوده که اول ایرانگردی؛ بعد جهانگردی! خوشحال میشم بتونم باهاتون همسفر بشم، تلاشم رو میکنم حسابی بهتون خوش بگذره!

از من بپرس
از من بپرس!