تور سرعین اردبیل آستارا 1403

توضیحات اولیه تور

تور سرعین اردبیل آستارا بهار 1403 از آن دسته تورهایی می باشد که به طرفداران زیادی دارد و به صورت فصلی انجام می شود.
گشت ها این تور :گردنه حیران،سورتمه و تله کابین،دریاچه شورابیل،و…
09381341197- 021-33200595

3.200.000
تور سرعین اردبیل آستارا 1403
این سفر در یک نگاه
اقامت
هتل آپارتمان
تعداد وعده غذایی
3 وعده
محل حرکت
تهران(میدان آزادی)
زمان حرکت
بهار 1403
وسیله نقلیه
توریستی VIP
مدت کل تور
3.5 روزه
لوازم سفر
کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، کوله پشتی، عینک، کلاه، داروهای شخصی، کفش ویژه پیاده روی، لباس گرم، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)، ماسک،دستکش،محلول ضدعفونی(به عهده تور لارک میباشد). لطفا 40 دقیقه قبل از سفر در محل حاضر باشید.
توضیحات
ساعت حرکت رفت، 22:00 است. پرداخت وردیه ها و وسایل تفریحی به عهده مسافر میباشد. در این تور از همراه نمودن کودکان زیر 7 سال معذوریم.
اطلاعات تور

تور سرعین به عنوان یک تور گردشگری به شهر سرعین اشاره دارد. سرعین یک شهر در کشور ایران است و تورهای گردشگری به این شهر برای دیدن جاذبه‌های گردشگری، فرهنگ و تاریخی یا تجربه فرهنگ و زندگی مردم محلی برگزار شود. تورهای سرعین اردبیل آستارا معمولاً شامل تورهای شهری، مذهبی، تاریخی یا ماجراجویی می‌شوند و به مسافران فرصت می‌دهند تا شهر سرعین را بشناسند و از جاذبه‌های آن لذت ببرند. در این تور شما از شهر های سرعین، اردبیل و آستارا بازدید خواهید داشت. برای اطلاع از تورهای مختلف سرعین می توانید در طبیعت تور اطلاعات کافی را به دست آورید. 

تور سرعین اردبیل

فهرست

درباره سرعین

سرعین یکی از زیباترین شهرهای ایران با طبیعتی بکر و آب و هوایی خنک است سرعین دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که در 30 کیلومتری غربی شهر اردبیل واقع شده است. دوران گذشته نام سرعین به نام های ساری قیه، سریین، سارقین، سرائین، سرقین استفاده می کردند که امروزی به سرعین معروف هست. سرعین به زبان ترکی (سریین) به معنای خنک می باشد و اردبیل را با نام آرتاویل می نامیدند سرعین ملقب به شهر مقدسی معروف می باشد.

به علت نزدیک بودن به راه ابریشم رونق اقتصادی خوبی دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره استان اردبیل به مجله سفر ما مراجعه فرمایید.

درباره سرعین اردبیل

موقعیت سرعین اردبیل

تور سرعین به عنوان یکی از تورهای معروف به تور داخلی به دو صورت برگزار می شود:

تور هوایی سرعین ( تور سرعین اردبیل )

معروف است به تور سرعین با هواپیما. در این حالت تور با هواپیماهای با بلیط چارتر اردبیل یا با بلیط سیستمی اردبیل برگزار می شود.

به علاوه خدمات اقامت در هتل های معروف سرعین از هتل آپارتمان های لوکس گرفته تا هتل های بین المللی، گشت از دیدنی های سرعین به همراه راهنما و ترانسفر فرودگاهی از اردبیل به سرعین هم به آن اضافه می شود.

تور هوایی سرعین

تور سرعین زمینی ( تور سرعین اردبیل )

که معروف است به تور سرعین با اتوبوس یا تور اردبیل با قطار. در این حالت با قطار اردبیل و یا اتوبوس سرعین vip برگزار می شود که در این تورها نیز خدمات اقامت در هتل های خوب و لوکس سرعین خواهی داشت. در کنار آن، گشت از اماکن دیدنی سرعین و اردبیل که با راهنما همراهی می شوی؛ به همراه ترانسفر رفت و برگشت برای شما اجرا می شود.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد. که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود.

تور سرعین زمین

مکان های دیدنی تور سرعین

سرعین دارای آبگرم های درمانی می باشد

آبگرم بیله سوار سرعین، قهوه سویی سرعین, ساری سویی سرعین، گاومیش گلی سرعین، پهن لو سرعین، بش باجیلار سرعین،ژنرال سرعین، ارجستان سرعین، اشاغی قهوه سوئی سرعین، قره سویی سرعین، دره لر سویی سرعین، یول سویی سرعین، کوهستان خاتم سرعین، آبدرمانی اترک سرعین، آبدرمانی سبلان سرعین می باشد.

آبگرم بیله سوار سرعین

روستای آلوارس

که در مسیر غربی شهر سرعین قرار گرفته این روستا با قدمت سه هزار ساله میباشد، که پیش از این عشایر شاهسون دام های خود را برای چرا به آن منطقه میبردن که علف های سرسبز و معطر در آن روستا برای تغدیه ی دام ها مناسب بوده و جاذبه دیگر سرعین پیست اسکی آلوارس که معروف ترین جاذبه ی سرعین می باشد که در ارتفاع 3200 متری دریا می باشد که به جهت  دیر ذوب شدن برف های این منطقه 6 الی 8 ماه سال مورد استفاد برای اسکی می باشد.

روستای آلوارس

دریاچه شورابیل در تور سرعین اردبیل آستارا

در شهر اردبیل به دریاچه شورابیل اشاره می کنیم که در نزدیکی خیابان دانشگاه اردبیل قرار دارد این دریاچه قدیمی تر از دریاچه ارومیه میباشد که در زمان گذشته قبل از وارد کردن آب شیرین به این دریاچه از گل های دور دریاچه برای ناراحتی های پوستی خود استفاده می کردند.

دیگر جاذبه های سرعین  اردبیل گردنه حیران، آبشار سردابه، سبلان، خان کندی، غار هفت خانه، جنگل فندق لو، کهنه قلعه، آبشار دیز، شیروان دره سی، آبشار نره گر، روستای اندبیل، روستای کزج، مشگین شهر، بیله سوار، را می توان نام برد.

دریاچه شورابیل در تور سرعین اردبیل 

گردنه حیران ( تور سرعین اردبیل آستارا )

گردنه حیران در مسیر آستارا به نمین اردبیل قرار گرفته. فاصله این جاده تا اردبیل ۴۵ دقیقه است. در حقیقت حیران، اسم روستایی‌ست در آستارا که از سه روستای حیران سفلی، حیران وسطی و حیران علیا تشکلیل شده و همه اینها در منتهی ‌الیه استان گیلان قرار دارند، قسمتی که با استان اردبیل همجوار است که در تور سرعین اردبیل از آنجا میگذریم اسمش هم شاید به دلیل منظره‌های دیوانه‌کننده‌اش باشد.

منطقه حیران از یکسو مشرف به کوه‌هایی‌ست پوشیده از جنگل‌های انبوه و از  سوی دیگر مشرف به دره‌ای که به خاطر وجود مه همیشگی گردنه، آدم فکر می‌کند خیلی عمیق است، در صورتی که نه خود این منطقه عمق زیادی دارد و نه دره‌اش. ارتفاع بلندترین نقطه از سطح  دریا حدود ۱۵۰۰ متر است و علت اصلی مه تقریباً دائمی گردنه حیران هم رطوبت دریای خزر است، نه ارتفاع زیاد این گردنه. پایین دره، رود آستاراچای می‌گذرد،

همان رودی که مرز بین گیلان و آذربایجان است. گردنه‌، ۳۵ کیلومتر طول دارد که خودش هم مثل اسمش آدم را حیران می‌کند، می‌شود بعضی جاها نگه داشت، کمی هوای تازه و فوق خنک خورد و از دکه‌های کنار جاده، چای و آش دوغ خرید  یا عسل که اینجا فراوان است.

گردنه حیران

جاذبه های تاریخی شهر سرعین اردبیل در تور سرعین اردبیل 

تپه های تاریخی آناهیتا، ویند کلخوران ,روستای کنزق، قیز قالاسی، مسجد شیخ صفی الدین اردبیلی، بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، شهر بئری، قلعه کهنه، قلعه اولتان، دو پل تاریخی، مسجد جامع،حمام اوچ، کاروانسرای شاه عباسی، بقعه شیخ حیدر، قلعه اریخی قهقه، بوینی یوغون، قلعه تاریخی بربر، روستای انار اشاره کرد.

تپه های تاریخی آناهیتا

از شیرینی ها و خوراکی های شهر سرعین و اردبیل می توانیم:

عسل و سر شیر، باقلوای زعفرانی، حلوای زعفرانی، یارتما، پیشی، باقلوای بادام، آش دوغ، قطاب، چنگونی، سه‌گوش، شیرینی کشمشی، راحت‌الحلقوم، حلوای سیاه، قطاب عسلی، نان شری فطیری، قچکورگی، نان فطیر و نان چای چروکیستان و حلوای زنجبیل نام ببریم و از تور سرعین اردبیل خود لذت ببرید.

عسل و سر شیر سرعین

صنایع دستی شهر سرعین شامل

نمد، خورجین، سفالگری، سوزن دوزی، گلیم بافی، ملیله کاری، ورشو

بهترین زمان سفر به سرعین اردبیل و آستارا

بهترین زمان برای سفر به سرعین در ایران ممکن است در فصول مختلف متغیر باشد، اما برای انتخاب بهترین زمان سفر، می‌توانید در نظر داشته باشید:

بهار و تابستان: این فصول از آوریل تا سپتامبر به عنوان بهترین زمان برای سفر به سرعین شناخته می‌شوند. آب و هوا در این ماه‌ها گرم و خشک است و مزارع و باغات اطراف شهر با گلهای زیبا پر می‌شوند.

مهر و آبان (پاییز): این فصل نیز مناسب برای سفر به سرعین است. هوا خنک‌تر می‌شود و مناظر زیبای پاییزی ایجاد می‌گردد. همچنین، ترافیک کمتری نسبت به تعطیلات تابستانی وجود دارد.

جشنواره‌ها و مراسم مذهبی: اگر علاقه‌مند به شرکت در جشنواره‌ها و مراسم مذهبی هستید، می‌توانید زمان سفر خود را بر اساس تاریخ این مراسم در نظر بگیرید. برخی از مراسم مذهبی در سرعین می‌تواند جذابیت خاصی داشته باشد.

مهمترین چیز این است که به نیازها و ترجیحات شخصی خود توجه داشته باشید و زمانی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. همچنین، قبل از سفر، می‌توانید وضعیت هوا و تقویم مراسم مذهبی محلی را بررسی کنید.

بهترین زمان برای سفر به سرعین

برای سفر به سرعین چه لباسی برداریم؟

برای تور سرعین، مهم است که لباس‌هایی را با خود داشته باشید که به شما امکان راحتی در تمام شرایط آب و هوایی و فعالیت‌هایی که قصد دارید انجام دهید، بدهند. در ادامه لیستی از لباس‌هایی که برای سفر به سرعین مناسب هستند، آورده شده است:

لباس‌های خنک: چون سرعین معمولاً در فصل گرما قرار دارد، لباس‌های خنک و تنفسی مناسب هستند. مانند تی‌شرت‌ها، پولوشرت‌ها و شلوارهای خنک.

لباس‌های فصلی: اگر برنامه دارید در فصل‌های سرد به سرعین بروید، لباس‌های گرم مانند کاپشن، کلاه و دستکش مناسب هستند.

کفش مناسب: بسته به نوع فعالیت‌هایی که قصد دارید انجام دهید، کفش‌های مناسب انتخاب کنید. مثلاً برای پیاده‌روی‌های طولانی، کفش‌های مخصوص پیاده‌روی یا کفش‌های راحت مناسب هستند.

لباس‌های شناخته‌شده محلی: اگر می‌خواهید فرهنگ محلی را تجربه کنید، ممکن است بخواهید لباس‌های محلی معمولی در این منطقه را بپوشید.

همچنین، همیشه به وضعیت هوا نیز توجه داشته باشید و لباس‌های خود را به تناسب شرایط آب و هوایی سرعین انتخاب کنید.

آب گرم سرعین

خدمات تور سرعین اردبیل آستارا

خدمات یک تور به سرعین ممکن است متنوع باشد و بسته به ارائه‌دهنده تور و نوع تور، متغیر بوده. در اینجا چند خدمت معمولاً ارائه شده در تورهای سرعین آمده است:

مدت زمان اقامت: اقامت در سرعین 3 و نیم روزه است. ( سه شنبه 10 شب  از تهران حرکت و ساعت 12 شب جمعه در تهران سفر به اتمام می رسد.)

اقامت در هتل یا مهمانخانه: این یکی از خدمات اساسی تورهاست. شما امکان انتخاب و اقامت در هتل‌ها یا مهمانخانه‌های مختلف را دارید، بسته به نوع توری که انتخاب می‌کنید. با توجه به انتخاب شما، در این سفر دو شب اقامت در هتل سه ستاره را در سرعین تجربه خواهید نمود.

ترابری: برخی تورها ترابری رفت و برگشت از محل مبدأ به سرعین را فراهم می‌کنند. این ممکن است از قطار، اتوبوس یا هواپیما باشد. در این سفر شما با اتوبوس وی آی پی می توانید سفری به یاد ماندنی را تجربه کنید.

گشت‌ها و تفریحات: تورها عموماً گشت‌ها و تفریحاتی را در برنامه خود دارند. این ممکن است شامل بازدید از جاذبه‌های گردشگری محلی، مزارع و باغات، موزه‌ها و معابر تاریخی باشد.

خدمات راهنمایی: تورهای سرعین معمولاً از راهنمایان محلی یا راهنمایان تخصصی برای راهنمایی شما در طول تور بهره می‌برند.

وعده‌های غذایی: تعدادی از وعده‌های غذایی ممکن است در بسته تور شما شامل باشد. این معمولاً شام یا صبحانه است. در این سفر سه وعده صبحانه

ورودی به جاذبه‌ها: برخی تورها ورودی به معابر تاریخی، موزه‌ها و جاذبه‌های دیگر را در هزینه تور شامل می‌شود.

لطفاً توجه داشته باشید که خدمات ممکن است در تورها متفاوت باشند، بنابراین مهم بوده که جزئیات هر تور را با دقت بررسی کنید و با ارائه‌دهنده تور در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری دریافت نمایید.

خرید تور سرعین

هزینه تور سرعین اردبیل آستارا

هزینه تور سرعین معمولاً به چندین عامل بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد. در ادامه، عواملی که تأثیرگذار بر هزینه تور سرعین هستند، آورده شده است:

نوع تور: نوع تور شما تعیین‌کننده اصلی هزینه بوده. تورهای لوکس با خدمات شامل هتل‌های 5 ستاره و خدمات ویژه ممکن است گران‌تر باشند، در حالی که تورهای اقتصادی با انتخاب‌های بیشتری برای بودجه‌های کوچکتر ممکن است ارائه شود.

مدت زمان تور: مدت زمانی که برای تور رزرو می‌کنید نقش دارد. تورهای کوتاه‌تر معمولاً ارزان‌تر هستند نسبت به تورهای بلندمدت.

نوع اقامت: نوع هتل یا مهمانخانه که انتخاب می‌کنید تأثیر دارد. هتل‌های لوکس هزینه بیشتری دارند نسبت به هتل‌های متوسط یا اقتصادی.

خدمات اضافی: هزینه تور سرعین ممکن است توسط خدمات اضافی مثل ترابری، گشت‌ها، وعده‌های غذایی و ورودی به جاذبه‌ها تغییر کند.

زمان سفر: فصل سفر و روزهای هفته ممکن است تأثیر داشته باشد. معمولاً تورهای در فصول پربازدید تابستانی یا نوروز گران‌تر هستند.

تورهای ویژه: تورهای ویژه مذهبی، فرهنگی یا ماجراجویی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه: تخفیف‌ها و پیشنهاداتی که از ارائه‌دهنده تور دریافت می‌کنید نیز می‌توانند هزینه را کاهش دهند.

بهترین راه برای دانستن هزینه دقیق تور سرعین، تماس با ارائه‌دهنده تور یا آژانس مسافرتی معتبری است و از جزئیات تور خود مطلع شوید.

نرخ تور سرعین

رزرو تور سرعین اردبیل و آستارا در اکوتور 

اکو تور به عنوان ارائه دهنده بهترین تور های طبیعت گردی در تمامی فصول تور سرعین را برگزار می کند. برای رزرو تور سرعین اردبیل و آستارا در اکو تور فقط کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ایجاد شده با ♥ توسط تیم اکو تور

 

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه):02133200595

شماره همراه (پشتیبانی): 09381341197

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها
از من بپرس
از من بپرس!