تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی

توضیحات اولیه تور

تور های کمپی معمولا جزو تور های طبیعت گردی است که در دل طبیعت اجرا می شود و در چادر ها اقامت خواهید داشت. برای تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی در اکو تور تماس بگیرید | شماره تماس: 02133200595

1.700.000 تومان | در صورت نداشتن ماشین 500.000 اضافه می شود.
تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی
این سفر در یک نگاه
اقامت
یک شب کمپ در دل جنگل های دو هزار هیرکانی
تعداد وعده غذایی
صبحانه، ناهار(جوجه کباب)، میز پذیرایی ولکام،شام(برگر زغالی)
محل حرکت
تهران آزادی
زمان حرکت
20 اردیبهشت شروع 9 صبح| 21 اردیبهشت ساعت 24 تهران
وسیله نقلیه
وسیله نقلیه شخصی| ترانسفر محلی نیسان سواری
مدت کل تور
2 روز
لوازم سفر
کوله پشتی، عینک، کلاه، داروهای شخصی، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)، کفش طبیعت گردی
توضیحات
گشت ها: آبگرم فلکده رایگان، جنگل های بکر فلکده
اطلاعات تور

در جدول بالا اطلاعات کامل تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده را مشاهده نموده اید. در ادامه توضیحات کاملی درباره کمپینگ و انواع کمپینگ برای شما شرح خواهیم داد تا انتخاب بهتری برای تور داشته باشید. همچنین درباره شرایط تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده، تور جنگل های دو هزار هیرکانی، قیمت، شرایط و خدمات تور توضیحاتی داده ایم. همراه ما باشید.

فهرست

کمپینگ چیست

یکی از تور های پرهیجان طبیعت گردی که در اکو تور برگزار می شود، تور کمپینگ (Camping)  است. در این تور ها شما تجربه گذراندن شب در دل طبیعت را خواهید داشت. تور های کمپینگ در سراسر ایران برگزار می شود و لوکیشن های مختلفی برای آن در نظر گرفته می شود. شما می توانید با شرکت در این تور ها تمام انرژی های منفی را از خود دور کنید و با انرژی مثبت زیادی به زندگی روزمره خود برگردید. 

در این نوع از تور ها معمولا شب را در جنگل، کویر، کنار رودخانه و یا دریا سپری می کنید و با روشن کردن آتش و جمع های گروهی می توانید ساعات بسیار آرامش بخشی را سپری کنید. تور های کمپی معمولا با ماشین های شخصی یا اتوبوس اجرا می شوند.

تور هیجانی کمپینگ

کمپینگ چگونه توری است

کمپینگ نوعی فعالیت تفریحی است که به صورت گروهی یا انفرادی انجام می گیرد. در این فعالیت معمولا افراد در دل طبیعت چادر زده و اقامت می کنند. در این نوع از کمپ ها معمولا شما کوه نوردی یا پیاده روی نیز خواهید داشت. در این نوع از سفر ها شما باید تمامی تجهیزات طبیعت گردی را به همراه داشته باشید تا دچار مشکلی نشوید. 

در کمپینگ ها احتمال وجود خطراتی مانند گم شدن، تغییر آب و هوا و بارندگی، آسیب دیدگی، تمام شدن مواد غذایی و … مواجه شوید که در صورت وجود یک لیدر حرفه ای در سفر کنار شما این نوع از مشکلات به حداقل می رسد. به همین دلیل ما تور های کمپینگ گروهی را که در اکو تور برگزار می شود را به شما معرفی می کنیم.

تور کمپینگ کنار رودخانه

چند نوع کمپینگ در اکو تور برگزار می شود

در اکو تور در اکثر لوکیشن های مناسب تور های کمپینگ ما تور اجرا می کنیم. این تور های کمپینگ در شرایط مختلف با وسیله های نقلیه مختلفی اجرا می شود. در ادامه توضیحاتی در رابطه با انواع تور های کمپی قابل اجرا در اکو تور توضیحاتی داده ایم.

تور کمپینگ شمال

یکی از لوکیشن های پرطرفدار برای تور های کمپینگ معمولا استان های گیلان و مازندران است جنگل های انبوه و زیبایی دارند. در اکو تور شما می توانید تور های کمپ شمال زیادی را مشاهده کنید که در لوکیشن های مختلفی اجرا می شوند. این نوع از تور ها معمولا با غذا رزرو می شوند و نیازی نیست که همراه خود مواد غذایی داشته باشید. اما اگر فولبرد نبودند می توانید با داشتن مواد غذایی لذت آشپزی در این کمپ ها را تجربه کنید.

تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی

یکی از معروف ترین تور های کمپینگ شمال مربوط به تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده، تور جنگل های دو هزار هیرکانی است که با رزرو آن تجربه جدیدی را کسب می کنید. در این تور جذاب شما یک شب اقامت در جنگل های هیرکانی برگزار می شود که خالی از هر گونه سکنه ای است. 

تور کمپینگ جنوب

یکی از جاذبه های ایران ساحل های زیبای خلیج فارس است. این ساحل ها فضای بسیار خوبی برای تور های کمپی است. پیشنهاد می کنیم حتما این نوع از کمپ ها را تجربه کنید زیرا بودن در کنار دریا در شب و گوش دادن به صدای امواج دریا می تواند بسیار لذت بخش باشد. دریا در شب همانقدر که ترسناک هست، همانقدر نیز می تواند آرامش بخش باشد و زیبایی بسیار زیادی دارد.

تور کمپینگ کویر

در کشور ما کویر های زیادی وجود دارد که طبیعت خاصی دارند. برخی از این کویر ها می توان به کویر ابوزید آباد، کویر مرنجاب، کویر لوت و کویر ورزنه اشاره کرد. در این نوع از تور ها با اتوبوس تا مبدا می روید و در ادامه مسیر با ماشین های آفرود به دل کویر خواهید رفت و در محل کمپ اقامت می کنید. در این نوع از کمپ ها می توانید شب هنگام در کنار آتش نشسته و از تماشای ستاره ها در آسمان صاف کویر لذت ببرید. این نوع از تور درجه سختی بالایی دارد اما در برابر لذت زیاد این تور سختی آن احساس نخواهد شد.

تور کمپینگ کویر

تور کمپی با ماشین های آفرود

در این نوع از تور ها شما هیجان زیادی تجربه خواهید کرد که می تواند بسیار لذت بخش باشد. در تور های کمپی با ماشین های آفرود، سوار این ماشین ها شده و به دل طبیعت می روید و در محل مناسبی که تور لیدر صلاح می داند اقامت کرده و چادر ها را برپا می کنید و در کنار هم به تفریحات شاد خواهید پرداخت.

تور کمپینگ با ماشین شخصی

تور های کمپینگ معمولا با ماشین های شخصی انجام می شوند. این نوع از تور ها قیمت پایینی دارند و افراد می تواند از تمامی شهر ها خود را به این کمپ برسانند. در اکو تور نیز معمولا این نوع از تور ها به صورت هفتگی با لوکیشن های مختلف اجرا می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

تور کمپینگ با ماشین شخصی

لوازم مورد نیاز برای تور های کمپینگ چیست

تجهیزات مورد نیاز برای هر نوع از کمپی کمی متفاوت است. اما در ادامه لیستی از تجهیزات مورد نیاز برای کمپ ها را قرار داده ایم تا در صورت نیاز با خیال آسوده تری وسایل خود را برای سفر جمع آوری کنید:

چادر های مسافرتی مناسب با لوکیشن کمپ

✔زیر انداز مناسب برای داخل چادر

✔کوله طبیعت گردی 

✔کیسه خواب مناسب با فصل 

✔زیر انداز کیسه خواب 

✔کفش مناسب طبیعت گردی 

✔وسایل مورد نیاز برای پخت و پز

✔وسایل روشنایی مانند چراغ قوه و هدلایت 

تور کمپینگ جنوب

قیمت تور های کمپینگ

قیمت مشخصی برای تور های کمپینگ وجود ندارد و این نوع از تور ها معمولا با توجه به لوکیشن های مختلف، وسیله نقلیه، نوع خدمات و پذیرایی می تواند متفاوت باشد. شما می توانید با هر بودجه ای در این نوع از تور ها شرکت کنید. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید تا علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان انتخاب بهتری نیز داشته باشید.

قیمت تور تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی

این تور با توجه به شرایط مختلف قیمت های متفاوتی دارد. ولی در حال حاضر در اکو تور با مبلغ 1.700.000 تومان برگزار می شود. هموطنان می توانند با ماشین شخصی در این تور ثبت نام کنند. در صورت نداشتن ماشین شخصی مبلغ 500 هزار به هزینه تور اضافه می شود. در این تور هزینه های مربوط به ترانسفر محلی بر عهده مجری تور است و از مسافر هزینه ای بابت ورودی یا ترانسفر دریافت نمی شود.

رزرو تور های کمپینگ در اکو تور چگونه است

در اکو تور، کمپینگ ها به صورت هفتگی در لوکیشن های مختلفی اجرا می شود. اگر قصد دارید در تور کمپینگ شرکت کنید و اطلاعات کافی در این رابطه ندارید کافیست با اکو تور تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما بهترین تور کمپی را به شما معرفی کنند. 

در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 1403 تور کمپینگ جنگل و آبگرم فلکده | تور جنگل های دو هزار هیرکانی در اکو تور برگزار می شود که برای رزرو آن فقط کافیست با شماره های موجود تماس بگیرید.

02133200595

تور کمپینگ در دل طبیعت

ایجاد شده با ♥ توسط تیم اکو تور

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه):02133200595

شماره همراه (پشتیبانی): 09381341197

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها
از من بپرس
از من بپرس!