تور کویر ابوزید آباد نوروز ۱۴۰۲

توضیحات اولیه تور

تور کویر ابوزید آباد ویژه نوروز ۱۴۰۲ در فروردین ۱۴۰۲ به مدت ۲ روز (یک شب اقامت) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان آرژانتین) انجام می شود.
این تور که اولین تور بهاری کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ محسوب می گردد، بصورت گروهی و شاد با وسیله نقلیه توریستی برگزار می گردد. با خرید این تور می توانید در یکی از بهترین کویرهای ایران، یک کویر گردی بینظیر را تجربه نمایید!
۰۹۳۶۸۵۱۳۵۵۵ – ۰۲۱-۹۱۰۳۱۸۸۰

تماس تلفنی
تور کویر ابوزید آباد نوروز ۱۴۰۲
این سفر در یک نگاه
اقامت
ستاره کویر
تعداد وعده غذایی
4 وعده
محل حرکت
تهران(میدان آرژانتین)
زمان حرکت
نوروز 1402
وسیله نقلیه
توریستی
مدت کل تور
2 روز
لوازم سفر
کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، کوله پشتی، عینک، کلاه، پتو مسافرتی، داروهای مورد نیاز، لوازم شخصی، ملحفه، پلاستیک جهت ریختن زباله، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)
توضیحات
ساعت حرکت رفت، 4:30 بامداد است. در این تور از همراه نمودن کودکان زیر 7 سال معذوریم. اقامت در خانه های روستایی با حال و هوای خاص انجام می گیرد. نحوه استقرار افراد در اقامتگاه، به ترکیب نفرات و ظرفیت اقامتگاه بستگی دارد. در سفرهای گروهی، لارک تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد؛ با این حال تلاش خواهد کرد در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران گرامی خواهد نمود.
اطلاعات تور

تور کویر ابوزید آباد نوروز ۱۴۰۲

تور کویر ابوزید آباد نوروز ۱۴۰۲ و برنامه سفر آن با ما همراه باشید.

روز اول: ساعت ۴:۳۰ بامداد از تهران به سمت کاشان حرکت میکنیم. ( البته شاد شاد شاد ) در مسیر به سمت کاشان در مجتمع رفاهی مارال جهت صرف صبحانه توقف داریم. صبحانه به صورت سلف سرویس با عنواع غذا های فوق العاده می باشد. بعد از صرف صبحانه به در تور کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ سمت شهر کاشان حرکت میکنیم. بازدید از شهر کاشان نوروز ۱۴۰۲ حال و هوای بی نظیری دارد. در تور کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ ما بازدید از باغ فین،حمام سلطان احمد،خانه بروجردی ها اجرا خواهیم کرد.بعد از یازدید از اماکن تاریخی شهر کاشان به سمت روستای کاغذی که اقامتگاه ما در آنجا میباشد حرکت میکنیم. تقریبا زمان نهار به اقامتگاه خوایم رسید و نهار را در اقامت گاه میل میکنید. بعد از کمی استراحت به سمت رمل های کویر ابوزیدآباد میرویم. تا یک شب نشینی نورزی خاص(موزیک ، چایی آتشی و…) برای شما برگزار کنیم. تا ساعت ۲۲:۰۰ در کویر هستیم و به اقامتگاه باز خواهیم گشت. و بعد از صرف شام برای استراحت به اتاق هایمان میرویم.

برنامه سفر تور کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲

روز دوم: ساعت ۹ صبح جهت صرف صبحانه به رستوران اقامتگاه میرویم. بعد از صرف صبحانه به سمت رمل های شنی در تور کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ میرویم. در رمل ها تفریحاتی مثل(شتر سواری، ATV، سافاری) موجود میباشد که با توجه به سلیقه شما میتوانید از آنها استفاده کنید و روز خود را به شکل فوق العاده ای بسازید.لازم به ذکر میباشد که هزینه تفریحات به عهده مسافرین عزیز میباشد. تقریبا ساعت ۱۳:۰۰ به اقامتگاه برمیگردیم تا نهار میل کنید ،بعد از صرف نهار و کمی استراحت میکنیم. در نهایت وسایل و کوله هایم را برمیداریم و به سمت شهر زیر زمنی اویی میرویم بعد از بازدید به تهران باز میگردیم.این بود سفرنامه ما در تور کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ امیدواریم مورد پسند واقع شود.

تور کویر ابوزید آباد

 

کویر ابوزیدآباد نوروز ۱۴۰۲ در نقشه

 

 

تور کویر ابوزید آباد نوروز 1402

برای دریافت لیست تورهای لحظه آخری کیلیک کنید

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه): 02191031880 – 021

شماره همراه (پشتیبانی): 09368513555

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها

من وحید نفوذی هستم. از سال 1386 تا حالا در زمینه لیدری تورهای مختلف طبیعت گردی و ایرانگردی فعالیت می کنم. خیلی دوست دارم مردم ما اول ایران رو درست بگردند و بعدش به جاهای مختلف جهان سفر کنند. همیشه شعارم این بوده که اول ایرانگردی؛ بعد جهانگردی! خوشحال میشم بتونم باهاتون همسفر بشم، تلاشم رو میکنم حسابی بهتون خوش بگذره!

از من بپرس
از من بپرس!