تور کویر ابوزید آباد کاشان | قیمت تور کویر ابوزیدآباد آذر 98

توضیحات اولیه تور

تور کویر ابوزید آباد ویژه پاییز 98 در تاریخ 30 آبان به مدت 1 روز و نیم (یک شب اقامت) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان آرژانتین) انجام می شود.
این تور که دومین تور پاییزی کویر ابوزیدآباد محسوب می گردد، بصورت گروهی و شاد با وسیله نقلیه توریستی برگزار می گردد. با خرید این تور می توانید در یکی از بهترین کویرهای ایران، یک کویر گردی بینظیر را تجربه نمایید!

190.000 تومان
تور کویر ابوزید آباد کاشان | قیمت تور کویر ابوزیدآباد آذر 98
این سفر در یک نگاه
اقامت
1 شب(ستاره کویر)
تعداد وعده غذایی
2 وعده
محل حرکت
تهران (میدان آرژانتین)
زمان حرکت
پنجشنبه 21 آذر
وسیله نقلیه
وسیله نقلیه توریستی
مدت کل تور
1 و نیم روز
لوازم سفر
کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، کوله پشتی، عینک، کلاه، پتو مسافرتی، داروهای مورد نیاز، لوازم شخصی، ملحفه، پلاستیک جهت ریختن زباله، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)
توضیحات
ساعت حرکت رفت، 16 است. در این تور از همراه نمودن کودکان زیر 7 سال معذوریم. اقامت در خانه های روستایی با حال و هوای خاص انجام می گیرد. نحوه استقرار افراد در اقامتگاه، به ترکیب نفرات و ظرفیت اقامتگاه بستگی دارد. در سفرهای گروهی، لارک تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد؛ با این حال تلاش خواهد کرد در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران گرامی خواهد نمود.
اطلاعات تور

برای سفر به تور کویر ابوزیدآباد، چنانچه از تهران بخواهید به این کویر بروید، حدودا 4 الی 5 ساعت طول می کشد. اسامی شهرهایی که برای رسیدن به این کویر باید طی کرد عبارتند از: تهران، قم، کاشان، ابوزید آباد و در نهایت رسیدن به کویر ابوزید آباد.

 

برنامه سفر تور کویر ابوزید آباد برای این پکیج به تفکیک روزها به این صورت است:

پنجشنبه هر هفته راس ساعت 16 از تهران به سمت کاشان حرکت می کنیم. در طول مسیر، در مجتمع رفاهی مارال جهت صرف شام توقف می کنیم (شام اول به عهده مسافر می باشد). بعد از صرف شام به سمت ابوزید آباد حرکت می کنیم و در نهایت شب نشینی پای آتش را در برنامه داریم.

صبح جمعه (روز دوم)، ابتدا صبح زود صبحانه را در اقامتگاه میل می کنید. بس از صرف صبحانه، به سمت رمل یا تپه های شنی برای عکاسی، پیاده روی، سافاری، شتر سواری می رویم. جهت صرف نهار به اقامتگاه بر می گردیم و بعد از صرف ناهار به سمت شهر زیرزمینی نوش آباد می رویم و بعد از بازدید از این مکان، به سمت تهران باز می گردیم.

 

خدمات تور: شامل وسیله نقلیه توریستی، بیمه مسافرتی، گشت های منطقه اطراف، یک وعده صبحانه و یک وعده ناهار است.

 

گشت های تور: شامل بازدید از منطقه سیازگه، شهر زیر زمینی اویی (یا نوش آباد)، شب نشینی و چای آتشی، سافاری و شتر سواری (هزینه های تفریحات به عهده مسافر است).

 

قیمت تور کویرابوزید آباد: نرخ رزرو تور مبلغ 190.000 تومان می باشد که بدلیل تقاضای زیاد برای این تور، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

تور کویر مصر از تهران

اینجا بخوانید:

کویر ابوزید آباد کجاست

سفرنامه تور کویر ابوزید آباد تاریخ 9 آبان

 

 

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه): 88395143 – 021

شماره همراه (پشتیبانی): 09368513555

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها

من وحید نفوذی هستم. از سال 1386 تا حالا در زمینه لیدری تورهای مختلف طبیعت گردی و ایرانگردی فعالیت می کنم. خیلی دوست دارم مردم ما اول ایران رو درست بگردند و بعدش به جاهای مختلف جهان سفر کنند. همیشه شعارم این بوده که اول ایرانگردی؛ بعد جهانگردی! خوشحال میشم بتونم باهاتون همسفر بشم، تلاشم رو میکنم حسابی بهتون خوش بگذره!

از من بپرس
از من بپرس!