تور جنگل ابر | قیمت تور جنگل ابر 98

توضیحات اولیه تور

تور جنگل ابر شاهرود ویژه پاییز 98 به مدت 2.5 روز (یک شب اقامت در خانه های روستایی) برگزار می گردد که حرکت آن بصورت زمینی و از تهران (میدان فاطمی) انجام می شود. با خرید این تور می توانید از دیدن جنگل های هیرکانی دیدنی با حال و هوایی خاص شگفت زده شوید!

300.000 تومان
تور جنگل ابر | قیمت تور جنگل ابر 98
این سفر در یک نگاه
اقامت
1 شب
تعداد وعده غذایی
5 وعده
محل حرکت
تهران (میدان فاطمی)
زمان حرکت
پاییز 98
وسیله نقلیه
میدل باس توریستی
مدت کل تور
2.5 روز
لوازم سفر
کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، کوله پشتی، عینک، کلاه، داروهای شخصی، کفش ویژه پیاده روی، لباس گرم، قاشق و چنگال (در صورت حساس بودن)
توضیحات
ساعت حرکت رفت، 22 شب است. اقامت در خانه های روستایی با حال و هوای خاص انجام می گیرد. در این تور از همراه نمودن کودکان زیر 7 سال معذوریم. دادن اتاقهای یکنفره، دو نفره و یا بیشتر، به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یا چادر، به ترکیب نفرات و ظرفیت هتل یا خانه محلی بستگی دارد. در سفرهای گروهی، لارک تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد؛ با این حال تلاش خواهد کرد در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران گرامی خواهد نمود.
اطلاعات تور

روز اول:

ساعت 22 ار تهران به سمت شاهرود حرکت میکنیم.صبح صبحانه را در اقامت گاه صرف میکنید.پس از کمی استراحت به سمت خرقان و بسطامی حرکت میکنیم و پس از بازدبد این مکان ها به سمت اقامت گاه باز گشته و نهار می خوریم. کمی استراحت کرده و به پیاده روی در روستا میپردازیم و در نهایت به سمت اقامت گاه رفته شب نشینی و شام.

روز دوم:

جنگل نوردی و بازدید از آبشار و در صورت رخ دادن پدیده اقیانوس ابر (ابر هایی که مشهاده میکنید در ارتفاعات جنگل) مشاهده کرده وبه اقامت باز میگردم پس از صرف نهار به سمت تهران با کوله باری از خاطرات خوش باز میگردیم

نحوه رزرو تور
برای رزرو این تور ابتدا با دفتر فروش تماس بگیرید و بعد از کسب اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، رزرو خود را از طریق واریز وجه به شماره حساب رسمی دفتر انجام دهید:  

شماره تماس (خط تلفن ویژه): 88395143 – 021

شماره همراه (پشتیبانی): 09368513555

برای مشاهده شماره کارت جهت واریز وجه اینجا کلیک کنید.

  ساعات کار دفتر فروش: شنبه تا چهار شنبه 9 صبح الی 18 و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14  
نحوه رزرو تور

جدیدترین تورها

من وحید نفوذی هستم. از سال 1386 تا حالا در زمینه لیدری تورهای مختلف طبیعت گردی و ایرانگردی فعالیت می کنم. خیلی دوست دارم مردم ما اول ایران رو درست بگردند و بعدش به جاهای مختلف جهان سفر کنند. همیشه شعارم این بوده که اول ایرانگردی؛ بعد جهانگردی! خوشحال میشم بتونم باهاتون همسفر بشم، تلاشم رو میکنم حسابی بهتون خوش بگذره!

از من بپرس
از من بپرس!